Menu

Благодійна акція «Валентинка для Валентина»

Благодійна акція «Валентинка для Валентина» Благодійна акція «Валентинка для Валентина»

З нагоди дня закоханих, львів'яни та гості міста змогли долучитися до благодійної акції "Валентинка для Валентина", спрямованої для підтримки бійця АТО Валентина Бородіна, який перебуває з вересня 2014 року в Головному військово-медичному клінічному госпіталі у м. Києві. Акція відбулась на площі Ринок. Рівно о першій годині дня, перед входом у міську ратушу зупинився трамвай №9, перетворений організаторами дійства у мистецький простір, де впродовж двох годин відбувався поетичний performance.

Бажаючі змогли долучитись до збору коштів на лікування важкопораненого бійця, та написати валентинку для солдата української армії, послухати чи самому зачитати вірші. В трамваї, також, проходить виставка світлин асистента кафедри алгебри і логіки, волонтера ініціативи "Мехмат йде на війну" Марти Малоїд-Глєбової, кошти від продажу яких підуть на підтримку Валентина Бородіна.

Мобілізований ще у березні минулого року Валентин Бородін перед самим відправленням на ротацію потрапив разом із побратимами в оточення. Під час бою Валентина віднесло ударною хвилею з його БМП, а інший його переїхав, потрощивши тазові кіски. З вересня Валентин бореться за своє життя. Хлопець вже переніс 30 операцій. Дружина Валентина та двоє синів не покидають його.

"Валентин і Валентина – це дуже романтично. Я познайомилася з ними у київському госпіталі, - розповідає режисер проекту Олеся Галканова. - Вони виділялися тим, що до них мало хто підходив. Довкола бігали журналісти, які знімали сюжети про усіх, обходячи цю засмучену пару боком. Так, Валентинових пошкоджень не видно, але воїн у важкому стані. Він воював за нас, тепер бореться за себе щодня на операційному столі. Ви тільки уявіть, день за днем витримувати складні операції, а їх було понад 30. Але ці світлі очі надихають мене, щоб бути для таких, як він, тилом. Саме тому виникла ідея здійснити цей проект. У ньому я не стільки режисер, скільки людина, яка хоче допомогти герою, що стояв за мене там, на Сході. Я відчуваю велику відповідальність і великий трепет душі. Я можу не багато, але доки в мені є сили, я буду опорою, підтримкою тих, хто дарує мені безхмарне небо і мирні світанки".

Допомогти героєві можна перерахувавши кошти на рахунок дружини:

Отримувач: Бородіна Валентина Миколаївна
ПРИВАТ БАНК 6762 4683 1903 0163

за матеріалами Gazeta.ua

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
вгору