Menu

Мехмат для батальйонів

Олег Бугрій та Юрій Головатий Олег Бугрій та Юрій Головатий

Мехмат для 1-го батальйону

Сьогодні привезли трохи одягу і спорядження для взводу розвідки 1 батальйону 24 бригади. Дехто з хлопців цього взводу вже був там в складі 51-ї. Я, спершу не знаючи, відчув це в поглядах цих хлопців, їхніх рукостискання і словах подяки, далеких від формальних.

Я їм привіз тепловізор (окрема подяка ще буде Святославу Літинському!), півтора десятка рацій, спальник норвезької армії, самонадувні каремати, бронежилет, кевларові шоломи,термоси, бушлати, голландські гортексні парки і такі ж штани, флісові светри, термобілизну, футболки, взуття, засоби гігієни.

Передаю Мехматові щирі слова подяки від тих, хто йде нас захищати.

Мехмат відповідає за тих, кого приручив

Наш трудяга - реніамобіль Хюндай з військового госпіталю - не мав зимової гуми. Мехмат купив йому пару! Хай возить всю зиму хлопців з нежиттю та кашлем... і щоб не треба було йому зустрічати "борти", як влітку.

Мехмат роті забезпечення 24-ї

Андрій Селехман, командир роти забезпечення, яка зараз в зоні АТО, попросив зимові колеса для Фольцваген Транспортер. Не все ж на танках і бтрах возити... Крім того, цивільний транспорт - хороше маскування. Нова пошта вже котить наші колеса в східному напрямку...

Мехмат висловлює щиру подяку автосервісу "Львівколо" і особисто пану Володимиру Кулиничу за неодноразове сприяння у придбанні автошин за цінами, нижчими закупівельних.  http://lvivkolo.com.ua/

Галерея зображень

View the embedded image gallery online at:
http://www.mmf.lnu.edu.ua/nws/856#sigProId0dcbc1f68f

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
вгору