Logo
Версія для друку

Бокало Микола Михайлович

Бокало Микола Михайлович Бокало Микола Михайлович

 Досьє:Бокало Микола Михайлович, народився 3 грудня 1959 року, с. Велика Горожанка, Миколаївський р-н, Львівська обл. Математик, доктор фіз.-мат. наук., працює на посаді професора. Закінчив математичний факультет Львівського університету в 1982р.; аспірантуру Московського університету – 1986р. З 1992 р. працював доцентом кафедри диф. р-нь. Львівського університету.

Одружений, має 4 дітей: три синочки і лапочку-дочку. Університет закінчив через n! спроб, бо йому дуже подобались лекції на 2-му курсі з диференціальних р-нь. За ці роки він добре все вивчив і після закінчення підручника з диф. р-нь – став доцентом.

Нормально говорити почав аж у 1-му класі, бо ще з 7 місяців спілкувався лише на мові Ɛ-δ. Коли старші хлопці ображали молодших, М. М. їх інтегрував частинами і всі розбігались. Перед першою контрольною з РЧП він цілу ніч не спав, бо готувався. Наступного дня він підійшов до одногрупниці, але заснув і впав на неї – так і стався його перший поцілунок. Після того випадку він ніколи не проводить лекції з РЧП – дитяча травма.

Кафедра диф. р-нь дуже брутальна, тому М. М. має маленького домашнього улюбленця – 500 кг – мового крокодильчика. Ще з малечку він дуууууже любить студентів, тому на екзамені він їх ніколи «не мучить»….

Дуже активний, займається бігом: з кафедри на пару і з пари на кафедру. Часто виступає на днях математика, тому і погодився прийти на нашу зустріч.

Copyright © 2018. Designed by Зодчий тіней. All rights reserved.