Menu

Ольга Мильо

Ольга Мильо Ольга Мильо

Мильо Ольга Ярославівна – математик, канд. фіз.-мат. наук (Диференціально-граничні оператори з інтегральними крайовими умовами та відповідні теоретико-функціональні моделі, 1998), доц. (2000). Закінчила матем. ф-т Львів. ун-ту (1986), аспірантуру (1991). У 1986-88 ст. лаборант, 1991-2000 асист.  каф. теорії фунцій та функціон. аналізу, з 2000 доц. каф. вищої математики Львів. ун-ту. Наук. інтереси:  бл.  20 наук. праць, зокр.,  Про загальний вигляд максимально акретивного збурення додатно визначеного оператора (Доп. АН УРСР. 1991. №  Т.  Вип.   зі співавт.), Про умови взаємної спряженості одного класу скінченновимірних збурень додатно визначеного оператора  (Матем. студії. 1995. Т.   зі співавт.), Про один клас максимально акретивних та максимально невід’ємних скінченновимірних збурень додатно визначеного оператора (Доп. НАН України. 2001. Т.   зі співавт.).

www: www.franko.lviv.ua/faculty/mechmat/Departments/HighMath/Myljo_PersonalKVM_page.htm
facebook: www.facebook.com/olga.mylyo

Детальніше в цій категорії: « Софія Василечко Марта Малоїд »

Люди, які беруть участь у цій бесіді

Коментарі (1)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters

Дякую, щиро! Шкода, тільки, що: я почав розуміти сам математичний аналіз для фізиків у 3 семестрі, на талоні. Викладачка дуже хороша, строга, вимоглива, з хорошим почуттям гумору! Дякуємо їй за це, пари завжди були, у напрузі, але ніколи не були...

Дякую, щиро! Шкода, тільки, що: я почав розуміти сам математичний аналіз для фізиків у 3 семестрі, на талоні. Викладачка дуже хороша, строга, вимоглива, з хорошим почуттям гумору! Дякуємо їй за це, пари завжди були, у напрузі, але ніколи не були скучні навіть лекції! Хто вився на Фізичному у ЛНУ ім. Івана Франка той мене зрозуміє.... Дякуємо Вам Ольго Ярославівно, за базу, яка просто необхідна як повітря, щоб закінчити Фізичний ЛНУ ім. Івана Франка, здобувши професію, спеціальність: вчитель фізики! Вибачте, особисто я злив вас багато років своїм не дуже хорошими знаннями математики, із школи, яка так потрібна на 1 курсі Фізичного ЛНУ ім. Івана Франка, особливо студентам Фізично факультету, я сам через це пройшов і знаю що говорю! І дякую вам за все!
У неї 32+ років досвіду у університеті ЛНУ ім. Івана Франка, будь-який фактор, будь то строга чи "вона дуже кричала на мене" вона знає як заставити студентів вчитися! Бодай основу математичного аналізу, 51 з матану завжди щастя, і не важливо на якому ти факультеті чи університеті. Дякую, за те, що навчили вчитися!
З повагою, і надією вчитися далі, і вивчитися на викладача, і залишитися на Фізичному у ЛНУ ім. Івана Франка працювати, за спеціальністю! ;)
Мені подобається
Показати список тих, хто оцінив

Детальніше
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
вгору