Log in

   

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017 року

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади II етап Всеукраїнської студентської олімпіади

результати | завдання | розв'язки

Список та результати участі в Олімпіаді студентів

з   «математика» (класичні університети)   

   проведеній      25–28  квітня 2017 року 

на базі  Львівського національного університету імені Івана Франка  

Повне найменування вищого навчального закладу

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Факультет, спеціальність

К-ть балів

Місце

1.      Маріупольський державний університет

1.Авдєєнко Вікторія Володимирівна

І

Економіко-правовий

3

V-X

Всього студентів: 1

       

2.      Донецький національний університет імені Василя Стуса

1.     Гладіголов Сергій Сергійович

І

Математики та інформаційних технологій

3

V-X

Всього студентів: 1

       

3.      Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

1.    Козловський Микола Романович

ІІ

Математики та інформатики

3

V-X

Всього студентів: 1

       

4.      Одеський національний університет імені І.І. Мечникова

1.    Мойсеєнко Богдан Вікторович

І

Інститут математики, економіки і механіки

3

V-X

Всього студентів: 1

       

5.      Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

1.    Ніколаєв Олег Романович

ІІ

Математики і інформатики

79

II

Всього студентів: 1

       

6.      Львівський національний університет імені Івана Франка

1.    Пастущак Богдан Богданович

ІІ

Прикладної математики та інформатики

61

III

2.    *Лабенський Данило Володимирович

І

Прикладної математики та інформатики

60

 

Всього студентів: 2

       

7.      Національний університет «Києво-Могилянська Академія»

1.    Покальчук Тарас-Григорій Олегович

ІІ

Природничих наук

3

V-X

Всього студентів: 1

       

8.      Київський національний університет імені Тараса Шевченка

1.    Скибицький Нікіта Максимович

І

Комп’ютерних наук та кібернетики

97

I

2.    *Ківва Ярослав Сергійович

І

Комп’ютерних наук та кібернетики

97

 

3.    *Пушкін Денис Євгенович

І

Комп’ютерних наук та кібернетики

91

 

4.    *Корчемна Вікторія Сергіївна

ІІ

Механіко-математичний

73

 

5.    *Кучеренко Анастасія Олегівна

ІІ

Комп’ютерних наук та кібернетики

73

 

6.    *Манікін Борис Ігорович

ІІ

Механіко-математичний

73

 

7.    *Яковлев Іван Володимирович

ІІ

Комп’ютерних наук та кібернетики

73

 

8.    *Коляденко Павло Павлович

ІІ

Комп’ютерних наук та кібернетики

60

 

9.    *Мусієнко Олександр Вікторович

І

Механіко-математичний

60

 

10.    *Назаркевич Ганна Ярославівна

ІІ

Комп’ютерних наук та кібернетики

50

 

Всього студентів: 10

       

9.      Сумський державний університет

1.     Смоленко Станіслав В’ячеславович

ІІ

Електроніки та інформаційних технологій

3

V-X

2.     *Яковлев Максиміліан Миколайович

І

Електроніки та інформаційних технологій

3

 

Всього студентів: 2

       

10.  Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

1.     Чоп’юк Юрій Юрійович

ІІ

Математики і інформатики

13

IV

Всього студентів: 1

       

Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді:

10

Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді:

21

* - виступали поза конкурсом

 

Список та результати участі в Олімпіаді студентів

з        «математика»  (класичні університети)    

     проведеній      25–28 квітня  2017 року   

на базі  Львівського національного університету імені Івана Франка 

Повне найменування вищого навчального закладу

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Факультет, спеціальність

К-ть балів

Місце

1.      Донецький національний університет імені Василя Стуса

1.     Перевєрзєва Юлія Вікторівна

ІV

Факультет математики та інформаційних технологій

3

IV-VI

Всього студентів: 1

       

2.      Київський національний університет імені Тараса Шевченка

1.     Дашков Олександр Олександрович

ІV

Механіко-математичний

95

I

2.     *Щеглов Микита Владиславович

ІV

Механіко-математичний

79

 

3.     *Горецький Микола Андрійович

ІV

Механіко-математичний

60

 

Всього студентів: 3

       

3.      Львівський національний університет імені Івана Франка

1.     Мартинюк Тетяна Сергіївна

ІV

Механіко-математичний

3

IV-VI

2.     *Хилинський Маркіян Богданович

ІV

Механіко-математичний

3

 

Всього студентів: 2

       

4.      Харківський національний університет                      імені В.Н. Каразіна

1.     Куриленко Вадим Геннадійович

ІV

Фізико-технічний

60

III

Всього студентів: 1

       

5.      Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

1.     Попович Ярослав Петрович

ІV

Математики та інформатики

3

IV-VI

2.     *Желем Галина Романівна

ІV

Математики та інформатики

3

 

Всього студентів: 2

       

Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді:

5

Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді:

9

* - виступали поза конкурсом

 

Список та результати участі в Олімпіаді студентів

з        «математика»  (педагогічні університети)   

     проведеній      25–28 квітня   2017 року                       

на базі  Львівського національного університету імені Івана Франка 

Повне найменування вищого навчального закладу

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Курс

Факультет, спеціальність

К-ть балів

Місце

1.      Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

1.     Мельник Ярослава Василівна

ІV

Фізико-математичний

25

IV-V

Всього студентів: 1

       

2.      Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

1.     Лебеденко Яна Олександрівна

ІV

Фізико-математичний

60

III

Всього студентів: 1

       

3.      Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

1.     Самойленко Дарина Олегівна

ІV

Фізико-математичний

70

II

Всього студентів: 1

       

4.      Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет                        ім. К.Д. Ушинського»

1.     Сліж Андрій Сергійович

Магістратура, 1 рік навчання

Фізико-математичний

80

I

Всього студентів: 1

       

5.      Державний вищий навчальний заклад «Криворізький державний педагогічний університет»

1.     Шпонька Руслан Юрійович

ІІІ

Фізико-математичний

25

IV-V

Всього студентів: 1

       

Всього вищих навчальних закладів, що брали участь в Олімпіаді:

5

Загальна кількість студентів, що брали участь в Олімпіаді:

5

  • Коментарі не знайдено

Залиште свій коментар

Post comment as a guest

0
«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
»

Наші контакти


Ідея, веб-дизайн і т.д.:

Олег Романів
oromaniv at franko.lviv.ua