Log in

Розклад роботи екзаменаційних комісій по захисту магістерських робіт

Розклад роботи ДЕК Розклад роботи ДЕК

РОЗКЛАД

роботи екзаменаційних комісій

по захисту магістерських робіт

ЕК № 1

Спеціальність Прикладна та теоретична статистика 8.04020501 (денна ф.н.)

Мтс-61 16.06.2017 р. – 8 студентів (ауд. 146)

  1. Білик Марія Михайлівна
  2. Онищук Ольга Василівна
  3. Корнійчук Юлія Володимирівна
  4. Трусь Уляна Іванівна
  5. Фурда Назар Ігорович
  6. Хамуляк Юлія Богданівна
  7. Якимець-Грицина Христина Іванівна
  8. Осміловська Надія Василівна

Спеціальність Математична економіка та економетрика 8.04020103 (денна ф.н.)

Мте-61 19.06.2017 р. – 10 студентів (ауд. 146)

  1. Рега Андрій Степанович
  2. Леуш Наталя Ігорівна
  3. Досин Ксенія Ігорівна
  4. Середяк Мар`ян Олегович
  5. Хомик Христина Ігорівна
  6. Ковалишин Ольга Ярославівна
  7. Сенишин Ірина-Іванна Василівна
  8. Сухорукова Христина Олександрівна
  9. Павлюк Наталія Романівна
  10. Кужидло Василь Володимирович  

Спеціальність Актуарна та фінансова математика 8.04020102 (денна ф.н.)

Мтф-61 20.06.2017 р. – 9 студентів (ауд. 146)

  1. Ліпецька Олена Василівна
  2. Якубовська Ольга Ігорівна
  3. Макар Тетяна Юріївна
  4. Мрук Олена Євгенівна
  5. Ліщинський Володимир Андрійович
  6. Процан Андрій Ярославович
  7. Чорний Павло Васильович
  8. Левицький Тарас Богданович
  9. Турчин Мар`ян Іванович

Спеціальність Теоретична та прикладна механіка 8.04020201 (денна ф.н.)

Мтх-61 21.06.2017 р. – 8 студентів (ауд. 146)

  1. Василишин Андрій Володимирович
  2. Кирилюк Роман Миколайович
  3. Василець Наталя Андріївна
  4. Шефер Марек Славомирович
  5. Лендєл Крістіна Мирославівна
  6. Шевчук Тарас Васильович
  7. Солтис Василина Василівна
  8. Штаюра Наталія Степанівна  

ЕК № 2

Спеціальність Математика 8.04020101 (денна)

Мтм-61, Мтм-62

19.06.2017 р. – 10 студентів (ауд. 372)

  1. Бакса Віта Петрівна
  2. Жук Оксана Миколаївна
  3. Ужитчак Ольга Романівна
  4. Іванович Христина Ярославівна
  5. Гаркало Марта Тарасівна
  6. Соболь Олександра Юріївна
  7. Бойченюк Ганна Іванівна
  8. Гуменна Тетяна Русланівна
  9. Возняк Марія Володимирівна
  10. Синичич Лідія Василівна

20.06.2017 р. – 9 студентів (ауд. 372)

  1. Фірман Оксана Іванівна
  2. Лех Христина Олегівна
  3. Пилип`юк Надія Андріївна
  4. Дмитрук Анатолій Андрійович
  5. Нестерчук Ірина Володимирівна
  6. Костур Іванна Андріївна
  7. Скіра Ірина Володимирівна
  8. Вольська Ірина Петрівна
  9. Мандзюк Роман Юрійович

Початок роботи о 09:00 год.

Присвоєння кваліфікації 29.06.2017 р.

В.о. декана
механіко-математичного факультету                                                    І.Й. Гуран

 

  • Коментарі не знайдено

Залиште свій коментар

Post comment as a guest

0
«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
»

Наші контакти


Ідея, веб-дизайн і т.д.:

Олег Романів
oromaniv at franko.lviv.ua