Log in

Всеукраїнська Олімпіада з математики для вступників на механіко-математичний факультет

Олімпіада з математики Олімпіада з математики

Результати Очного туру

Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка

з математики

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість набраних балів

Кількість балів, що додаються до сертифікату ЗНО з математики

1

Бень Юрій Євгенович

100

20

2

Білик Владислав Романович

100

20

3

Буняк Олександр Олександрович

96

19

4

Василенко Зоряна Ігорівна

91

18

5

Владика Христина Ігорівна

68

-

6

Вус Павло Антонович

100

20

7

Габовський Роман Андрійович

92

18

8

Галамага Володимир Олегович

100

20

9

Гальміз Кирил Михайлович

100

20

10

Гамар Святослав Сергійович

100

20

11

Гаталевич Олена Андріївна

100

20

12

Герула Ірина Володимирівна

100

20

13

Гольський Константин Віталійович

100

20

14

Городиський Ярослав Романович

100

20

15

Горпинюк Анастасія Іванівна

100

20

16

Гуменна Тетяна Сергіївна

100

20

17

Джас Юрій Васильович

100

20

18

Дувало Роман Анатолійович

100

20

19

Журавель Богдан Васильович

93

18

20

Зажицький Юрій Олександрович

0

Н

21

Заріцька Сніжана Миколаївна

91

18

22

Іванчишин Данило Ярославович

100

20

23

Ігнатєва Олена Русланівна

75

-

24

Калічун Данило Андрійович

0

Н

25

Калічун Юрій Андрійович

100

20

26

Кандяк Ярина Михайлівна

100

20

27

Квашук Ілля Вікторович

55

-

28

Кісик Андрій Миколайович

91

18

29

Козак Ірина Юріївна

100

20

30

Козак Марта Володимирівна

100

20

31

Козак Ростислав Андрійович

57

-

32

Кольц Юлія Олександрівна

70

-

33

Корсак Олег Тарасович

100

20

34

Кравчук Софія Максимівна

100

20

36

Куніцкий Сергій Юрійович

78

-

37

Кухарська Анастасія Віталіївна

100

20

38

Лапан Святослав Русланович

100

20

39

Ласка Мстислав Ігорович

63

-

40

Левкович Дмитро Миколайович

100

20

41

Легкий Микола Васильович

0

Н

42

Лейко Орест Андрійович

94

18

43

Литвин Юрій Андрійович

63

-

44

Любінський Богдан Іванович

100

20

45

Люков Юрій Миколайович

93

18

46

Магерус Анастасія Мар'янівна

0

Н

47

Макітра Денис Любомирович

100

20

48

Максимів Микола Іванович

100

20

49

Мацелюх Марія-Тетяна Василівна

93

18

50

Мирош Юрій Михайлович

0

Н

51

Монець Наталія-Софія Максимівна

94

18

52

Мороз Орест Юрійович

62

-

53

Оліщук Вячеслав Ярославович

100

20

54

Онишкевич Ірина Володимирівна

100

20

55

Орєхова Вікторія Анатоліївна

100

20

56

Остріков Данило Андрійович

100

20

57

Пазинюк Михайло Юрійович

100

20

58

Панас Олег Володимирович

93

18

59

Пасічник Юрій Ростиславович

0

Н

60

Пенькова Дар'я Володимирівна

100

20

61

Петрівська Маріанна Олегівна

100

20

62

Петрига Марина Вадимівна

0

Н

63

Петришин Анастасія Тарасівна

100

20

64

Пецюх Софія Ігорівна

100

20

65

Пилипчук Сергій-Олексій Ігорович

100

20

66

Попович Анастасія Романівна

100

20

67

Порохнавець Богдан Андрійович

100

20

68

Прецель Віталій Олегович

100

20

69

Прокопів Олена Андріївна

100

20

70

Пурій Руслан миколайович

72

-

71

Радюк Назар Ігорович

51

-

72

Роскладка Марія  Андріївна

92

18

73

Саєнко Андрій-Лад Андрійович

91

18

74

Семеряк Марта Андріївна

100

20

75

Семич Тамара Василівна

0

Н

76

Сидор Анастасія Святославівна

100

20

77

Сікиринська Марія-Квітослава Олегівна

100

20

78

Скрекля Максим Володимирович

56

-

79

Служинський Данило Маркіянович

100

20

80

Солук Роман Ігорович

100

20

81

Стефанишин Олег Олегович

100

20

82

Стефанів Віталій Віталійович

0

Н

83

Cтефанюк Юрій Михайлович

94

18

84

Струс Максим Володимирович

100

20

85

Стьопкіна Каріна Олександрівна

100

20

86

Сухарева Катерина Костянтинівна

72

-

87

Сухомлин Стефан Миколайович

93

18

88

Тананайська Анастасія Дмитрівна

100

20

89

Телепко Маргарита Володимирівна

100

20

90

Христук Христина Романівна

92

18

91

Чайка Вікторія Іванівна

73

-

92

Чіх Богдан Іванович

100

20

93

Шахов Михайло Євгенович

100

20

94

Шимків Максим Євгенійович

100

20

95

Шувар Софія Орестівна

100

20

96

Щурко Тетяна Богданівна

91

18

97

Щур Юрій Юрійович

96

19

98

Юзвишин Ігор Сергійович

100

20

99

Янчук Роман Володимирович

100

20

Члени предметно-методичної комісії

Посилання із сайту приймальної комісії: http://admission.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/ol-res-mathematics.pdf

 

Результати дистанційного туру

Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з математики (механіко-математичний факультет)

Прізвище, ім'я та по-батькові

Кількість балів

Рекомендація до участі у другому турі Олімпіади

1

Білик Владислав Романович

95

Рекомендований

2

Буняк Олександр Олександрович

90

Рекомендований

3

Бучко Зоряна Святославівна

52

Не рекомендована

4

Василенко Зоряна Ігорівна

100

Рекомендована

5

Герула Ірина Володимирівна

100

Рекомендована

6

Городиський Ярослав Романович

100

Рекомендований

7

Горпинюк Анастасія Іванівна

100

Рекомендована

8

Ігнатієва Олена Русланівна

90

Рекомендована

9

Кондяк Ярина Михайлівна

100

Рекомендована

10

Корсак Олег Тарасович

90

Рекомендований

11

Куніцкий Сергій Юрійович

100

Рекомендований

12

Кухарська Анастасія Віталіївна

100

Рекомендована

13

Ласка Мстислав Ігорович

95

Рекомендований

14

Литвин Діана-Луіза Василівна

20

Не рекомендована

15

Литвин Юрій Андрійович

100

Рекомендований

16

Максимів Микола Іванович

100

Рекомендований

17

Мирош Юрій Михайлович

100

Рекомендований

18

Оліщук В’ячеслав Ярославович

100

Рекомендований

19

Онишкевич Ірина Володимирівна

100

Рекомендована

20

Орєхова Вікторія Анатоліївна

100

Рекомендована

21

Петришин Анастасія Тарасівна

100

Рекомендована

22

Попович Анастасія Романівна

100

Рекомендована

23

Порохнавець Богдан Андрійович

97

Рекомендований

24

Саєнко Андрій-Лад Андрійович

100

Рекомендований

25

Свірська Любомира Тарасівна

65

Не рекомендована

26

Сидор Анастасія Святославівна

78

Рекомендована

27

Сікиринська Марія-Квітослава Олегівна

100

Рекомендована

28

Струс Максим Володимирович

100

Рекомендований

29

Стьопкіна Каріна Олександрівна

100

Рекомендована

30

Телепко Маргарита Володимирівна

100

Рекомендована

31

Шувар Софія Орестівна

100

Рекомендована

32

Юзвишин Ігор Сергійович

80

Рекомендований

 

В олімпіаді можуть брати участь особи, котрі є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2017/2018 навчальному році.

Олімпіада проходитиме в два тури — дистанційний та очний.

Для участі в очному турі олімпіади необхідно не пізніше 1 травня 2018 року вислати заповнену анкету учасника Олімпіади, а також фотографії або скани розв’язків (написаних від руки) завдань дистанційного туру на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або ж листом на поштову адресу "Голові комісії Гурану І. Й., механіко-математичний факультет, вул. Університетська, 1, м. Львів, 79000, Україна".  Результати дистанційного туру будуть оголошені до 18:00 4 травня 2018 року та розміщені на веб-сторінці Університету (www.lnu.edu.ua) у розділі "Всеукраїнська олімпіада Львівського національного університету імені Івана Франка".

До участі в очному турі будуть допущені учасники, які набрали не менше 75% балів на дистанційному турі.

Переможці дистанційного туру отримають запрошення для участі в очному турі олімпіади, який відбудеться 12 травня 2018 року.

Згідно “Положення про Всеукраїнську олімпіаду у вищих навчальних закладах для професійної орієнтації вступників на спеціальності природничо-математичних спрямувань” переможці олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальності 014.04 «Середня освіта» (математика), 111 «Математика» та 112 «Статистика» у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Додаткові бали буде нараховано учасникам, котрі набрали не менше ніж 90% балів на очному турі Олімпіади.

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
»

Наші контакти


Ідея, веб-дизайн і т.д.:

Олег Романів
oromaniv at franko.lviv.ua