Logo
Версія для друку

ScienceDirect

ScienceDirect ScienceDirect

Один з важливих Інтернет-ресурсів для вчених нашого (і не тільки) факультету – це ScienceDirect. Цей сайт належить нідерландському видавництву Elsevier (вимовляється ельзевір, наголос на першому складі). Колекція ScienceDirect містить майже 10 мільйонів статей з більш ніж 2500 журналів і понад 6000 електронних книг, довідників, наукових збірників. Десять років тому на основі ScienceDirect створено бібліографічну і реферативну базу даних Scopus.

Домашня сторінка сайту - http://www.sciencedirect.com/

Навіть якщо ви – гість (незареєстрований користувач цього сайту), все одно можна скористатися, скажімо, пошуковою системою сайту і знайти статті (книги ітп), що містять вибране ключове слово, або статті вибраного автора чи статті, що цитують  вибраного вченого. Як видно, можна ознайомитися також з Top 25 Hottest Articles у вибраній області знань за вибраний період. У такі списки потрапляли також і викладачі нашого факультету, дехто з них – скажімо, професор кафедри геометрії і топології Т.О. Банах – неодноразово. 

 За міністра Вакарчука двері ScienceDirect вперше відчинилися для українських університетів. Зараз же більшість наукових публікацій, які видає сайт як результат пошуку, на жаль, платні. Статті коштують непропорційно високо, як на нашу платню. У вільному доступі лише резюме статей, тобто сайт можна використовувати як реферативний журнал. Проте не кваптеся платити за статтю. Один з цілком законних виходів – списатися з автором і попросити статтю: він/вона має право розсилати електронні копії для ознайомлення іншим вченим.

 

 

Адміністратор

адміністратор сайту, ProAdmin

Copyright © 2018. Designed by Зодчий тіней. All rights reserved.