Log in

Всеукраїнська Олімпіада з математики 2019 року для вступників на механіко-математичний факультет

Рекомендовані Олімпіада з математики Олімпіада з математики

Результати Очного туру

Всеукраїнської олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка з математики

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість набраних балів

Кількість балів, що додаються до сертифікату ЗНО з математики

1

Андрусенко Максим Олександрович

100

20

2

Артьомов Олександр Сергійович

32

3

Бабій Денис Олегович

92

19

4

Беззуб'як  Тетяна Петрівна

100

20

5

Бек Андрій Юрійович

 

Н

6

Березяк Марта Ігорівна

100

20

7

Бідник Олександр Олександрович

 

Н

8

Білоніжка Олена Юріївна

100

20

9

Білусяк Дмитро Русланович

100

20

10

Бойчук Олеслав-Іван Михайлович

100

20

11

Борачок Олеся Володимирівна

53

12

Бордуляк Маркіян Андрійович

100

20

13

Борецька Віталія Юріївна

91

18

14

Бугрій Христина Олегівна

100

20

15

Бужанський Максим Михайлович

97

19

16

Бусик Діана Богданівна

100

20

17

Васильків Анастасія Федорівна

100

20

18

Ващук Анастасія Павлівна

96

19

19

Величко Діана Вадимівна

97

19

20

Винту Микола Віталійович

98

19

21

Вільховий Павло Романович

100

20

22

Віпшовський Юрій Андрійович

100

20

23

Власенко Дарія Сергіївна

 

Н

24

Войтович Максим Вікторович

96

19

25

Вужинський Іван-Роман Андрійович

97

19

26

Гарбузинська Галина Романівна

100

20

27

Глинчак Марія Михайлівна

 

Н

28

Глущенко Нестор Олександрович

91

18

29

Гнатів Дмитро-Адріан Романович

92

18

30

Голик Богдан Ігорович

100

20

31

Голіней Наталія Олександрівна

 

Н

32

Гудзеляк Наталя Ігорівна

100

20

33

Дзьоба Анастасія Юріївна

96

19

34

Дикий Назар Ігорович

91

18

36

Дмитрасевич Ірина Ростиславівна

100

20

37

Довганич Маркіян Андрійович

 

Н

38

Дугіна Софія Олегівна

98

19

39

Жданюк Святослав Михайлович

55

40

Жорняк Юлія Андріївна

100

20

41

Казимир Микола Михайлович

100

20

42

Качмар Ярослав Романович

92

18

43

Кирилов Кирило Олексійович

 

Н

44

Кліщ Микола Любомирович

93

18

45

Ковалів Володимир Володимирович

59

46

Ковба Катерина Сергіївна

97

19

47

Козяк Віталій Романович

100

20

48

Колосівська Юлія Віталіївна

100

20

49

Кондера Святослав Юрійович

91

18

50

Костів Богдан Олегович

100

20

51

Костюк Богдан Андрійович

100

20

52

Кривак Олег Ігорович

100

20

53

Кривінський Юрій Васильович

55

54

Кучерявий Денис Юрійович

 

Н

55

Кушнір Тадей-Олег Андрійович

100

20

56

Лаврись Володимир Андрійович

 

Н

57

Лема Євген Ростиславович

 

Н

58

Лехман Павло Віталійович

36

59

Лучинин Ірина Романівна

92

18

60

Лясковська Катерина Романівна

98

19

61

Матійчук Соломія Василівна

100

20

62

Матюшенко Катерина Романівна

97

19

63

Мацула Юлія

 

Н

64

Мірошніченко Іван Павлович

100

20

65

Моря Ілона Євгенівна

92

18

66

Наумчик Юрій Володимирович

97

19

67

Огорчак Данило Романович

 

Н

68

Оприск Роман Романович

100

20

69

Павлічко Владислав Тарасович

100

20

70

Павлюс Богдан Васильович

98

19

71

Пазин Юрій Степанович

 

Н

72

Паляниця Оксана Богданівна

100

20

73

Панас Юлія Олександрівна

99

19

74

Паращук Богдана Василівна

100

20

75

Пац Анастасія Богданівна

97

19

76

Пацай Владислав Ярославович

91

18

77

Пилипів Андрій Романович

 

Н

78

Подвірний Олег Богданович

97

19

79

Покотило Юлія Тарасівна

98

19

80

Прохоренкова Оксана Романівна

92

18

81

Сваволя Євгенія Павлівна

61

82

Свелеба Назар Сергійович

98

19

83

Свистун Максим Васильович

97

19

84

Сеньків Максим Ярославович

100

20

85

Скасків Роман Олегович

100

20

86

Скорочкіна Марія Миколаївна

65

87

Слобода Ірина Ярославівна

96

19

88

Смаль Олег Володимирович

100

20

89

Солона Софія Віталіївна

 

Н

90

Солтис Сергій Петрович

96

19

91

Татаровський Владислав Русланович

98

19

92

Тодорчук Владислав Вікторович

 

Н

93

Трущак Максим Ярославович

100

20

94

Файфурка Степан Андрес

60

95

Федина Сергій Михайлович

 

Н

96

Хомик Ірина Ігорівна

90

18

97

Цикаляк Марія Дмитрівна

100

20

98

Штеньович Василь Васильович

 

Н

99

Щудло Юрій Андрійович

97

19

100

Яворська Надія Степанівна

100

20

101

Ясіновський Павло Андрыйович

100

20

Результати заочного туру
Всеукраїнської Олімпіади з математики для вступників на механіко-математичний факультет

Номер ПІП К-кість балів
1 Бек Андрій Юрійович 89
2 Березяк Марта Ігорівна 82
3 Бідник Олександр Олександрович 100
4 Білусяк Дмитро Русланович 98
5 Бойчук Олеслав-Іван Михайлович 100
6 Борачок Олеся Володимирівна 88
7 Бугрій Христина Олегівна 100
8 Бужанський Максим Михайлович 97
9 Васильків Анастасія Федорівна 90
10 Величко Діана Вадимівна 93
11 Винту Микола Віталійович 100
12 Вільховий Павло Романович 85
13 Глинчак Марія Михайлівна 97
14 Голик Богдан Ігорович 100
15 Голіней Наталія Олександрівна 98
16 Жданюк Святослав Михайлович 95
17 Казимир Микола Михайлович 95
18 Качмар Ярослав Романович 92
19 Ковба Катерина Сергіївна 100
20 Кондера Святослав Юрійович 100
21 Костів Богдан Олегович 97
22 Костюк Богдан Андрійович 92
23 Кривак Олег Ігорович 93
24 Кривінський Юрій Васильович 95
25 Кучерявий Денис Юрійович 94
26 Лаврись Володимир Андрійович 80
27 Луцишин Ірина Романівна 100
28 Матійчук Соломія Василівна 100
29 Матюшенко Катерина Романівна 100
30 Мацула Юлія 80
31 Моря Ілона Євгенівна 85
32 Наумчик Юрій Володимирович 95
33 Оприск Роман Романович 90
34 Павличко Власдислав Тарасович 100
35 Павлюс Богдан Васильович 100
36 Пазин Юрій Степанович 95
37 Паляниця Оксана Богданівна 90
38 Панас Юлія Олександрівна 100
39 Пац Анастасія Богданівна 89
40 Подвірний Олег Богданович 95
41 Покотило Юлія Тарасівна 100
42 Прохоренкова Оксана Романівна 100
43 Сваволя Євгенія Павлівна 95
44 Сеньків Максим Ярославович 100
45 Скасків Роман Олегович 100
46 Скорочкіна Марія Миколаївна 90
47 Солтис Сергій Петрович 82
48 Татаровський Владислав Русланович 76
49 Тодорчук Владислав Вікторович 92
50 Файдфурка Степан-Андрес 92

Олімпіада проходитиме в два туризаочний та очний.

Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 1 травня 2019 року вислати заповнену анкету учасника Олімпіади, а також фотографії або скани розв’язків (написаних від руки) завдань заочного туру на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або ж листом на поштову адресу «Голові комісії Гурану І. Й., механіко-математичний факультет, вул. Університетська, 1, м. Львів, 79000, Україна».

Результати заочного туру будуть відомі 6 травня 2019 року.

До участі у другому (очному) турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів в першому турі.

Переможці заочного туру отримають запрошення для участі в очному турі олімпіади, який відбудеться 11 травня 2019 року.

Згідно «Положення про Всеукраїнську олімпіаду у вищих навчальних закладах для професійної орієнтації вступників на спеціальності природничо-математичних спрямувань» переможці олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО при вступі на спеціальності 014.04 «Середня освіта» (математика), 111 «Математика» та 112 «Статистика» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

 

Коментарі (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Залиште свій коментар

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Вкладення (0 / 3)
Share Your Location
«
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
»

Наші контакти


Ідея, веб-дизайн і т.д.:

Олег Романів
oromaniv at franko.lviv.ua